flash
FİRMA PROFİLİ
Plastik sektöründe 12 sene önce Kayseride başlayan maceramız , ELİT KARTONPLAST olarak , İstanbul istoç ‘da polipropilen ve policarbon malzemeler başta olmak üzere hizmet vermektedir. Ambalaj,paketleme,otomotiv,kırtasiye, mermercilik,beyaz eşya,inşaat, mobilya,çiçekçilik,tarım,sera,reklam ve gemicilik sektörleri ayrıca tasarım gücüne bağlı olarak daha da geniş bir yelpazede birçok sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilen üretim ağımız, firmaların ihtiyaçlarını, yüksek kaliteyi ilke edinmiş eleman ve makine parkurları ile en kısa sürede karşılamaktadır.
Sektörün plastik kutu ,plastik koli ve plastik ambalaj konusunda nelere ihtiyacı olduğunu tam olarak kavramış ve her türlü çözümü üretebilen nitelikli ve uzman kadromuz ile tasarım gücümüzü birleştirip sizlere sunmaktayız.

HEDEFİMİZ
Firmamız günümüz piyasasında ,plastik kutu , plastik koli ve plastik ambalaj sektöründe devamlılığı sağlamak adına , her türlü alanda kendini devamlı yenilemek ve bunun tabii şartı olarak kalitemizi ürün ve hizmet bazında yükseltmek,ürün yelpazemizi günden güne artırarak bu paralelde müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaktır.

Özetle hedefimiz; kalitemizi devamlı yüksek tutarak, en kısa zamanda ve en uygun koşullarda müşterilerimize sunmaktır.

VİZYONUMUZ
Günümüz dünyasında plastik ambalajın yeri ve önemi giderek artmaktadır ve bu talep doğrultusunda , sektör de kendini devamlı yenilemektedir.Bütün bunların bilincinde olan firmamız da bu konuda modern makine parkurları, deneyimli kadroları ve bunun sonucu olarak en ilginç tasarımları ile her türlü rekabete girebilecek bilgi ve donanıma sahiptir.

Dolayısıyla : her geçen gün kendini yenileyen firmamızın vizyonu ;plastik kutu, plastik koli ve plastik ambalaj sektöründe kalıcı ve söz sahibi olmaktır.
İYİ BİR AMBALAJ ; HER ÜRÜNE KALİTE , ZERAFET , İNCELİK VE GÜZELLİK KATAR…

NİÇİN OLUKLU POLİPROPİLEN
Petrolün damıtılmasından türetilen hidrokarbon gazı olan Polipropilen in özel bir katalizör ile polimerleştirilmesi sonucu elde edilen polipropilen hammaddesinin ekstruder ile levha şekline dönüştürülmesiyle polipropilen levha üretimi gerçekleştirilir.

Üretim sırasında ekstrudere hammadde ile katılan kimyasal boyalar aracılığı ile veya kullanılan renkli hammaddeler ile farklı renklerde levhalar üretilebilir.

Ürünlerimiz ise yine üretim hattımızda müşterilerimizin istekleri doğrultusunda boyutlandırılır.

Mukavemeti yüksek olan polimer yapılı ürünlerimiz, ayıraç (seperatör), kırtasiye gereci (dosya, çanta yapımı), gıda ambalaj kutusu, sera örtüsü ve izolasyon malzemesi olarak kullanılmaktadır.

Polipropilen plastik levha çok çeşitli, renk, kalınlık ve boyut seçeneklerine sahiptir.
Polipropilen plastik levha;

• Hafif,
• Dayanıklı ve esnek,
• Şekillendirilebilir, kaynak yapılabilir, tutturulabilir ve matkapla delinebilir,
• Hijyenik,
• %100 geri dönüştürülebilir,
• Doğrama, PVC veya polyestere göre daha düşük fiyat avantajlı
• Çeşitli uygulamalar için kullanışlı

Ürün Özellikleri ;
Kalınlık: 2 mm - 6mm
Max. Genişlik: 2100 mm
Uzunluk: Siparişe uygun,
Renk:Beyaz, Şeffaf ve çeşitli renklerde,
-30 ºC / + 90 ºC arasında kullanılabilir.

2 mm. 350 gram-500 gram
3 mm. 500 gram-800 gram
4 mm 700 gram - 1,100 gram
5 mm 1000 gram - 1,500 gram
6 mm 1200 gram - 1800 gram

                                                                                                                                                                                              ELİT KARTONPLAST
 

 

Powered By Bilgisayar Teknik Servisi Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Ürünlerimiz  |  İletişim